PZP online

Možno sa pýtate prečo využiť PZP online. Odpoveď je jednoduchá. Dostanete za 10 minút najlepšie a najlacnejšie PZP ponuky od všetkých slovenských poisťovní (pzp kooperativa, pzp allianz, axa, pzp komunalna, pzp union, pzp wustenrot, atď.) Povinné zmluvné poistenie PZP je povinné a ak nemáte uzatvorenú túto zákonnú poistku riskujete podľa zákona pokutu až 3000 Eur. Netreba preto riskovať problémy s policajnou hliadkou a radšej mať poistenie.

Výpoveď

Výpoveď PZP online môžete podať buď osobne v pobočke poisťovne alebo ju môžete zaslať poštou ale pozor, doporučene. Poistnú zmluvu môžete vypovedať z viacerých dôvodov. Najčastejšie predaj alebo kúpa auta. V horšom prípade krádež motorového vozidla. Ak chcete vypovedať zmluvu pred jej skončením, poisťovňa Vám na účet zašle nespotrebované poistné – peniaze za zvyšok obdobia.

PZP online porovnanie a výpočet

Online kalkulačka na základe zadaných dát vypočíta najlepšie PZP. Zobrazí sa Vám porovnanie PZP zoradené od najlacnejšieho. Samozrejme v prehľadnej tabuľke sú uvedené aj ďalšie potrebné údaje, na ktoré by sa pri výbere PZP nemalo zabúdať. A to hlavne výška krytia poistnej udalosti, alebo či zákonná poistka ponúka aj asistenčné služby alebo rôzne pripoistenie.

Viac info sa dozviete na poistit.sk